Automess

Eesti keeles rus eng

Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Pulmamessi toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Tere tulemast Eesti Automessile - Sõidame!

Eesti Automessi missiooniks on anda auto- ja liiklusvaldkonna huvilistele uut ja vajalikku infot ning suurendada liikluses osalevate inimeste teadmisi turvaliseks eluks. Samuti annab mess nii Eesti elanikele kui meie külalistele ülevaate Eesti autovaldkonna hetkeseisust ja arengutest.

Selleks kutsume igal kevadel maikuu esimesel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti autovaldkonnas vähegi tegijad on ja arengutes kaasa rääkida soovivad. Oodatud on nii autode kui muude sõidukite ja lisavarustuse müüjad ja maaletoojad, liiklusvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Automess pakub uut infot, tegevust ja teadmisi. Toimuvad esitlused, võistlused ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Eesti Automess - Sõidame! toimub koostöös Eesti Toidumessiga - Sööma! ja nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike maitsvat head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele ja lisaks Eesti Showmess - Lavale! korraldamisel ka vajalikku infot põnevate esinejate kohta, keda saab üritustele esinema kutsuda. 

Eesti Automess on koguperesündmus. 100 000m2 suurele messialale rajatakse kõige muu hulgas ka suur mängumaa. Kokku osaleb Eesti Automessil ja Eesti Toidumessil kuni 700 eksponenti ja kahel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta.

Riigi suurima autoteemalise atraktsioonina on Eesti Automess koostöös Eesti Toidumessiga huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul, Eesti Automessil - Sõidame!

Margus MurakasMargus Murakas
Eesti Automessi patroon
margus@eestimessid.ee 
www.automess.ee 

Fakte:

- Eesti elanike ehk ühel või teisel kombel liikluses osalejate arv seisuga 01.01.2018 on 1 318 705 inimest
- Tallinna elanike arv seisuga 01.03.2018 on 449 604 inimest
- Eesti riigiteede pikkuseks seisuga 01.01.2018 on 16 605 km
- Eesti teedevõrgu kogupikkus on 58 974 km
- Liiklusregistris arvelolevaid sõiduautosid on 731 825 (seisuga 31.03.2018)

Eesti Automess - Sõidame! 2020 külastaja osalemise tingimused (PDF)