Automess

Eesti keeles rus eng

Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Pulmamessi toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

KKK

Palju maksab Eesti Automessi pilet?
- Sissepääs on kõigile tasuta.

Kus asuvad parklad ja kas parkimine on tasuline?
- Messikülastajate parkimist korraldab Tallinna Lauluväljak, parkimise maksumus ühekordsel sisenemisel on 5€. Külastajate parklad asuvad Lauluväljaku Mäe, Tiigi ja Mere väravates. Külastajate parkimise lisainfo: info@lauluvaljak.ee, 611 2102. Eksponentide parkimise korraldab messi korraldaja, parkimine on tasuline. Lisainfo: parkla@automess.ee

Kus asub lähim pangaautomaat?
- Swedbanki sularahaautomaat asub messi eksponentide parklas, Oru värava poolses küles. 

Kus asub puhta vee võtmise koht messialas?
- Messi peaallee ääres on messi puhta vee partneri Aquaphori veevõtukoht.

Kus asuvad tualetid ja kätepesukohad ja kas need on tasuta?


- Tualetid (sh invatualett) ja kätepesuvõimalus asuvad Lauluväljaku statsionaarses tualetihoones ning nende kasutamine on täiskasvanutele tasuline 1€. Tasumine sularahas, teenust osutab SA Tallinna Lauluväljak. Lastele on tualettide kasutamine tasuta.

Kas koertega messialale pääseb?
- Jah, kuid peate hoolitsema selle eest, et teie lemmikloom oleks teistele külastajatele ohutu ja koristama oma lemmiklooma väljaheited.


Kas kõike toimuvat on lubatud pildistada ja filmida?- Jah, kuid messialal salvestatud materjali kommertseesmärkidel kasutamiseks on vaja küsida messi korraldajalt kirjalik luba.
Selleks pöörduge messi infopunkti, kirjutage infopunkt@eestimessid.ee, või helistage messi infotelefonile 554 3000.
Info meediakanalite esindajatele on lehel: www.eestimessid.ee/pressile 

Kas messialal on ka toitlustus ja tutvustatavat toidukaupa saab ka kaasa osta?
- Jah, Eesti Automess - Sõidame! toimub koostöös Eesti Toidumessiga - Sööma! ja see ongi toidumessi üks eesmärke - pakkuda toiduinfot ja kulinaarseid naudinguid. Messi erinevatel teema-aladel toimuvad degustatsioonid ja kaasamüük.

Kas oma söögi ja joogiga messialale pääseb?


- Kaasavõetud söögi ja joogi messialal tarbimine ei ole viisakas. Messi korraldajad teevad aasta jooksul tööd selleks, et külastajatel oleks kõike head ja paremat võimalik kohapeal maitsta ja nautida ning et sissepääs messile oleks kõigile tasuta. Restoranidel ja muudel toidupakkujatel on õigus kohapealt mittesoetatud söögi- või joogikraamiga konkreetse restorani/söögipakkuja klientide istekohad hõivanutel nõuda nende platsilt lahkumist ja vajadusel pöörduda messi turvatöötajate poole. Avalikult kanget alkoholi ja kodust kaasavõetud alkohoolseid jooke tarbivatel külastajatel palutakse koheselt selline tegevus lõpetada, keeldumise või sellise tegevuse teistkordsel ilmnemisel palutakse sellistel külastajatel messialalt lahkuda messile saabumise kulusid hüvitamata.

Kas messialal on ka laste mängumaa?
- Eesti Toidumess ja Eesti Automess on koguperesündmused ja seepärast oleme messiala toidumessi poolele rajanud ka mängumaa, kus lisaks mängimisele saab tutvuda atraktsioonidega mida on võimalik üritustele tellida. 

Kui festivalialal juhtub terviserike või õnnetus, kas helistan 112?

- Ei, sest kiireimat esmaabi annab messi arst. Kiirabi väljakutse teeb vajadusel messi arst Mare Liiger, kelle juhitav meditsiiniteenistus asub Oru autovärava vahtuse läheduses. Arstiga saavad kohest ühendust kõik turva- ja politseitöötajad, korraldajad ja messi infopunkt (Infotelefon 554 3000).

Kuidas saab infot kaotatud asjade kohta? 
- E-mail: infopunkt@eestimessid.ee, Eesti Messide infotelefon: 554 3000.

Eesti Automess - Sõidame! 2020 külastaja osalemise tingimused (PDF)